Salęt Boże | 2:2 | Granica II Kętrzyn |
2016-05-14, 16:00:00 |
||
relacja » |
A-klasa » Grupa 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
SKŁADY DRUŻYN:
EXTREME TEAM
1. DAWID GOŁĘBIOWSKI
2. DANIEL GOŁĘBIOWSKI
3.MAREK GRABOWSKI
4. ADAM GRABOWSKI
5. KAROL WEPA
6. MARCIN BIELSKI
7. STANKIEWICZ KRZYSZTOF
8. DANIEL RUKSZAN
9. TOMASZ OLECHNOWICZ
10. PATRYK WIĘCŁAW
VIVE
1. MACIEJ MUCZYŃ
2. SEBASTIAN GOMÓŁKA
3. TOMASZ ZYBOROWICZ
4. MARIUSZ DĘBY
5. ŁUKASZ ŻEJMO
6. RAFAŁ PODRAŻKA
7. ARKADIUSZ ROGALIŃSKI
8. MARCIN MACUK
9. KRZYSZTOF LEBIEDZIOK
10. MARCIN SUCHOCKI
11. DAMIAN CICHECKI
12. WOJCIECH BAWIRSZ
13. MARIUSZ ŚWIACKI
14. ADRIAN ODOJEWSKI
15. ADAM ŻUCHOWSKI
KS ISKRA KĘTRZYN
1. PATRYK PIEGAT
2. TOMASZ KOLANKIEWICZ
3. SEBASTIAN JAGŁOWSKI
4. ADRIAN KAWAŁEK
5. ADRIAN OSTROWSKI
6. PAWEŁ PODLASZUK
7. KAMIL KARLA
8. PAWEŁ FILAR
9. MARCIN KRECZMAN
10. MICHAŁ EJMONT
11. MARCIN RADZIEWICZ
12. MATEUSZ KOZŁOWSKI
ŚWIĘCI PIECKOWO
1. EMIL RESZKA
2. BARTOSZ RESZKA
3. KUBA SUSZYŃSKI
4. ROBERT HYCKOWSKI
5. MICHAŁ SZLUHA
6. KRYSTIAN WOŻNY
7. KAROL FIET
8. BARTEK HARKISZ
9. BARTEK SUSZYŃSKI
10. ŁUKASZ PASTUSZCZAK
11. SEBA KRZYWICKI
12. KACPER PRZEOR
13. ANDRZEJ SUSZYŃSKI
14. MATEUSZ ZALEŚKIEWICZ
CAROLEVIA
1.KAROL NIEDZIAŁKOWSKI
2. PAWEŁ DZIAKIEWCZ
3. PIOTR OPALA
4.CEZARY PAŁASZ
5. JÓZEF KUROWSKI
6. ROBERT WOŻNIAK
7. RAFAŁ ŁABANOWSKI
8. KRYSTIAN RUSZCZYK
9. TOMASZ RAŁOWIEC
10. MIKOŁAJ RAŁOWIEC
11. KACPER RAŁOWIEC
12. MAREK TRAUT
13. EMIL DYMEK
14. MATEUSZ ŁUKOMSKI
15.KAMIL ROKSELA
CHAMPION
1. PATRYK AMBROSEWCZ
2.KRYSTIAN OKLIŃSKI
3. ROBERT NOWAKOWSKI
4. PAWEŁ KRAWIEC
5. DANIEL FEDCZAK
6. PIOTR DZIADŁOWSKI
7. PAWEŁ GIEMZA
8. AREK SZAJKOWSKI
9. PAWEŁ ZAPAŁOWSKI
10. ŁUKASZ BIAŁUCHA
11. WIESŁAW WALEŻAK
12. ADRIAN DZBEŃSKI
13. PAWEŁ BRANDT
CHORZELA TEAM
1.ADAM SEPCZYŃSKI
2. TOMASZ SEPCZYŃSKI
3. DAMIAN MAZUROWSKI
4. MATEUSZ KOROWAJ
5. SEBASTIAN PISKORZ
6. PAWEŁ ALEKSANDROWICZ
7. RAFAŁ SOKOŁOWSKI
8. DAMIAN ROMANIUK
9. SZYMON NESTOROWCZ
10. MATEUSZ MICHAŁOWSKI
11. MAREK BEDNARCZYK
12. SŁAWOMIR CHORZELA
13. MARIUSZ MACHNIAK
GP TEAM
1. TOMASZ POTYRA
2. MAREK SOBCZAK
3. MARCIN BONDAR
4. ANDRZEJ PIRÓG
5. ŁUKASZ ŻÓŁTOWSKI
6. JACEK WOJTKIEWCZ
7. DAMIAN KIELCZYK
8. KACPER PARDA
9. GRZEGORZ PARDA
10.GRZEGORZ ZAJĄCZKOWSKI
11. MARCIN ŻYWICKI
12. PIOTR WOJNICKI
13. KRYSTIAN HEJDUK
14. ZDZISŁAW BRZOZOWSKI
15. MATEUSZ TAŃSKI
NOWA RÓŻANKA
1. PIOTR BIJATA
2. RAFAŁ JAKUBCZAK
3. WOJCIECH CZMYD
4. TOMASZ ŻUKOWSKI
5. RAFAŁ ŻUKOWSKI
6. TOMASZ ROTENBERG
7. KACPER STĘPIEŃ
8. MICHAŁ BRONAKOWSKI
9. ADAM KRYGIER
10. KONRAD BARAN
11. SEBASTIAN ŻUKOWSKI
12. MARCIN SZKWARA
13.MICHAŁ WOŁOWIK
14. LESZEK ŻUKOWSKI
15. JAROSŁAW WOŁOWIK
16. PATRYK WYSOCKI
JUNIORZY KKS
1.MATEUSZ PAPLIŃSKI
2. KAMIL ŁYSYNKIEWICZ
3. DAMIAN SĘKIELEWSKI
4. SEBASTIAN ZDANKOWSKI
5. MACIEJ WOJNOWSKI
6. PIOTR KOZYRA
7. ŁUKASZ SWACHA
8. ZDZISŁAW WENTA
9. KRZYSZTOF JAROCKI
10. KONRAD GAN
Jest to pełna lista zawodników Kętrzyńskiej Ligi Futsalu na sezon 2015/16
Jesli ktoś dostrzegł błąd w nazwisku to proszę o kontakt przy stoliku sędziowskim.
13.
wiadomo kiedy ruszaja rozgrywki?
Chyba w niedzielę 15, nie byłem na spotkaniu.
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 15 | |||||||||||||||
|
dzisiaj: 25, wczoraj: 75
ogółem: 921 456
statystyki szczegółowe