KKS Granica II Kętrzyn - strona nieoficjalna

relacja »

Koniec!

• autor: administrator 2, 2015-06-20 22:22

Dobiegły końca rozgrywki B - klasy sezonu 2014/2015. Kolejny raz nie udało się nam awansować do wyższej klasy rozgrywkowej. W tym roku okazja była niepowtarzalna. Awansowały dwie drużyny. My byliśmy faworytem.  Jednak wiosna okazała się zupełnie nieudana w naszym wykonaniu. Przyczyn jest kilka, ale główny powód to rozbicie drużyny kontuzjami, wyjazdami na studia, poligonami oraz kłótniami. Bardzo liczyliśmy na wzmocnienia z pierwszego zespołu, po to dokonaliśmy fuzji. Jednak pierwsza druzyna sama miała kłopoty kadrowe i tak to się skończyło, że na ostatni  mecz pojechalismy w 10. Nie wiemy co bedzie dalej, wszystko wskazuje na to, że to jest koniec drugiego zespołu. Bardzo dziękuję wszystkim piłkarzom, na których zawsze można było polegać, dla nich warto było stworzyć tę drużynę.

autor: ~Kibic 2015-06-23 23:34:05

avatar Przykre, ale część wolała biegać po Orlikach ;-( Jak tak można kolegów zostawiać ;-(

autor: ~? 2015-06-25 13:34:57

avatar to koniec?

autor: ~SAB 2015-06-25 15:36:06

avatar Panowie wrócić do poprzedniej nazwy i formy działania, pochodzić po sponsorach i może na B klasę starczy, powodzenia

autor: ~kibic z falkland 2015-06-25 22:34:05

avatar Można, można. Niektórzy swoim postępowaniem nie nadawali się nawet do gry w B klasie. Szkoda drużyny, zawsze coś się działo na stadionie mosiru, można było przyjść i popatrzeć

autor: ~obserwator 2015-06-26 17:12:58

avatar Może pan Roman coś jeszcze wymyśli? Szkoda, że nie będzie was w rozgrywkach. Mecze z mosirem zawsze były ciekawe, dlatego, że padało tu dużo bramek.

autor: ~M..... 2015-06-26 17:59:04

avatar Bylem z ta druzyna, na poczatku fajny zespol mlodych chlopakow uzupelniony kilkoma doswiadczonymi graczami, ale potem wymknelo sie to z pod kontroli. Z calym szacunkiem dla Pana Romka ale chcial awansu za wszelka cena dlatego sie tak skonczylo, fuzja z Granica to byl wielki błąd. A wspomniane klótnie sie jeszcze nasiliły, pomysl dobry ale w pierwotnym wzorze z samymi mlodymi, starsi szukali jeszcze jakiegos sukcesu w postaci awansu, szkoda bo mozna bylo o wiele wiecej ugrac przy takich warunkach tylko troche inaczej trzeba by bylo poukladac druzyne..

autor: ~Kotb64 2015-06-27 19:04:24

avatar Granica II Kętrzyn znalazła się wśród 10 drużyn uprawnionych do gry w barażach o wakujące trzy miejsca w A-klasie. Zgłoszenia do udziału w barażach należy dokonać do poniedziałku 29 czerwca. Pierwsze mecze barażowe już 4 lub 5 lipca. Drogi zarządzie Granicy i piłkarze Mosiru, skrzyknąć się szybko przez weekend i do dzieła. Los ponownie już może nie być tak łaskawy w przyszłości! Dzięki Wam działacze i piłkarze Granicy II, my kibice możemy niespodziewanie przeżyć w I połowie lipca niespodziewane emocje. Proszę nie zawiedźcie nas kibiców i stańcie do walki!! Jeśli los i umiejętności pozwolą, to kto wie, może Granica przeżyje pierwszy raz w historii moment awansu dwóch swoich drużyn do wyższych klas rozgrywkowych w jednym sezonie. Tego jeszcze nie było, świat należy do odważnych!!!

autor: ~do Kotb64 2015-06-28 15:03:33

avatar Kolego masz rację odnośnie baraży, a jeśli można wiedzieć to skąd masz taką informację?
Liczę na to, że p.Romek skorzysta z tej kolejnej, być może ostatniej szansy na awans i tym samym uratowanie drużyny! Panie Romanie do boju!

autor: ~Kotb64 2015-06-28 18:51:08

avatar Facebook: strona Granicy.

autor: ~sportowiec 2015-06-28 22:25:32

avatar Podobno jakieś rozmowy są, ale tak naprawdę to nie wiadomo czy pierwszy zespół przystapi do rozgrywek III ligi. No i nowe władze Granicy dopiero będą wybrane we wtorek, jeśli oczywiscie znajdą nowego prezesa, jak nie to będzie stary prezes.

autor: ~oko 2015-07-24 12:16:28

avatar No i Granica awansowała do A klasy, teraz tylko odpowiednio się przygotować, dobrać wartościowych ludzi i kilka punktów powinniście zdobyć.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Salęt Boże 2:2 Granica II Kętrzyn
Unia Olecko 2:2 Kłobuk Mikołajki