status Gadu-Gadu

Aktualności

Sparing Granica II Kętrzyn - Żagiel Piecki 3 : 1

• autor: admin, 2015-03-01 19:17

W kolejnym swoim sparingu Granica II Ketrzyn pokonała występującą w B klasie drużynę z Piecek 3 : 1. Gra w pierwszej połowie wyrównana, ale to gospodarze mają trzy wyborne sytuacje, z których tylko wykorzystują  jedną  w 44 minucie a strzelcem gola Michał Żyżyk.  Na początku drugiej części spotkania goście zdobywają  bramkę i jest 1 : 1. Za chwilę moment dekoncentracji w szeregach obronnych przyjezdnych wykorzystuje Łukasz Swacha  i jest 2 : 1 dla gospodarzy. W drugiej połowie spotkania w ekipie Granicy II  gościnnie zagrał  Mariusz Machniak, który wniósł dużo dobrego do drużyny. W  60 minucie meczu  po indywidualnej akcji wypracował rzut karny, który na bramkę zamienił Krzysztof Łastówka. To kolejny udany sparing naszej drużyny. Trener testuje kilku młodych piłkarzy. Mamy nadzieję, że będą wzmocnieniem naszej ekipy. Kolejny test mecz rozegramy w przyszłą niedzielę a przeciwnikiem będzie drużyna Kłobuk Mikołajki