status Gadu-Gadu

Aktualności

MOSIR Kętrzyn - Omet Srokowo 3:1

• autor: Prezes, 2014-03-09 19:38

Kolejny dobry sparing naszej drużyny. Tym razem przeciwnikiem był ''odwieczny'' rywal Omet Srokowo.Goście rozegrali swój pierwszy sparing i było to widać szczególnie w drugiej połowie, kiedy zabrakło im sił. Początek meczu dość wyrównany, obie drużyny próbowały atakować, ale to gospodarzom udało się strzelić gola i po pierwszej połowie prowadzili 1:0. Druga odsłona spotkania to już większa przewaga gospodarzy, którzy dołożyli kolejne dwa gole i mecz zakończył się wynikiem 3:1. Skład gospodarzy: Przytuła, Zapałowski, Okliński, Pałasz, Matauszek, Wepa, Kojtek, Żyżyk, Nowakowski, Łastówka, Duczek oraz Fronczek. Bramki: Zapałowski, Łastówka, Kojtek. Kolejny sparing już w niedzielę 16 marca  a przeciwnikiem będzie Mragowia II Mrągowo.

• Komentarzy [2]
  • czytano: [584]

autor: ~Ahmed 2014-03-13 07:18:54

avatar Witam ! Trochę mnie martwi samozachwyt nad formą naszych graczy, zwłaszcza po tym meczu i przeraża zachowanie niektórych piłkarzy na boisku. Fakt wygraliśmy mecz 3:1 ale w jakim stylu ? Drużyna gości grała juniorami bo nie widziałam tam choć by kilku graczy z ich podstawowego składu. Brak kilku obrońców, środek pola też nie pełny i jeden napastnik tylko. Wygrywamy mecz 3:1 po tym jak na bramce gości pojawia się bramkarz juniorów który nie doskakuje do poprzeczki bramki i strzelamy mu dwie bramki. do trenera ze Srokowa prośba by tego starszego grubaska co grał z przodu w ogóle nie brała pod uwagę ustalając skład, bo niestety on się nie nadaje do gry! Panie Wepa proponuje pić melisę bo to co zobaczyliśmy to tylko wstyd i zażenowanie po tym jak się zachowałeś w stosunku do gracz gości!

autor: ~do ahmeda 2014-03-14 14:49:45

avatar Byłem na tym meczu, ale niestety nie zauważyłem tego momentu z zachowaniem Wepy, myslę, żę trener doprowadzi go do porządku. Oglądałem inne spotkania tej drużyny i muszę to powiedzieć, że nie przegrali jeszcze żadnego meczu, a przeciwnicy byli z wyższych lig. Widać tu pracę trenera. Jesli chodzi o Srokowo to naprawdę był to młody zespół, ale to nie wina Kętrzyna.